Withings Steel HR nutikell ja aktiivsusmonitor

Withings Steel HR kell on stiilne, lihtne ning väga kerge aktiivsusmonitor käekellale omase välimusega. Withingsi Steel HR käekell on üks esimesi hübriidseid nutikellasid, mis on varustatud kõige olulisemate omadustega tervise jälgimiseks ja treeningtulemuste analüüsimiseks.

Kella materjaliks on valitud teras, mistõttu on tegemist väga vastupidava kellag. Steel HR on disainilt väga stiilne ja universaalne – sobib kandmiseks ka nõudlikuma maitsega kandjatele – nii meestele kui naistele nii klassikalise kui spordikellana.

Kell on saadaval erinevates suurustes, värvides ja disainiga – olemas on klassikaline versioon ja ka lisafunktsioonidega spordikellana. Ekraan on digitaalne, võimaldamaks nutitelefoni suunata märguandeid, igapäevast statistikat – samme, teekonda, pulssi, nutikaid teateid rakendustest ja palju muud!

Lisaks, on võimalik vahetada regulaarselt kella rihma – sobitada kella välimust või kasutajamugavust näiteks kandja rõivaste valikuga või spordialaga.

Saadavus

Klassikalise kella hind on alates 179.95 eurot ja Sport Extra mõõdikutega + fitness skooriga 199.95 eurot. Withingsi poolt lubatud tarneaeg: tasuta saatmisega 1-5 päeva jooksul pärast tellimuse tegemisest. Kella tehasepoolne garantii on 2 aastat ning toote mittesobimisel tagastamine 30 päeva jooksul.

Steel HR nutikell täpsemalt

Kell on välja töötatud Withingsi oma ala professionaalide ja ülemaailmselt tunnustatud spetsialistide poolt. Terve dekaadi jagu arendustööde tulemuste hindamise järel  suudavad Withingsi poolt väljatöötatud nutikellad anda kella iseseisvale kasutajale adekvaatset infot kandja füüsilise tervise kohta, lähtudes kõikidest saadaolevatest andmetest ja kella otstarbekohasest kandmisest.

Steel HR võimaldab jälgida

  • pulsisagedust 
  • aktiivset tegevust 
  • unekvaliteeti

Näitude mõõtmine toimub ööpäevaringselt, et anda täielik ülevaade kandja tervisest nii aktiivse tegevuse ajal kui ka magades. Nutikell tuvastab automaatselt kõndimise, jooksmise, ujumise ja magamise – loeb samme, arvestab põletatud kaloreid ning kogu kalorikulu ja läbitud kaugust kilomeetrites ja ka kaardil, lähtudes kasutaja profiilist. 

Kell sobib ka ujumiseks ja snorgeldamiseks – veekindluseks on hinnatud kuni 50 meetrit. Kell suudab tuvastada kuni 30 erinevat spordiala nagu jooksmist, pallimänge, rattasõitu ja fitness-spordialasid, poksimist, tantsimist ja nõnda edasi. Kell kohandub kasutamise kestel kandjaga – kasutades algoritme, suudab kell automaatselt tuvastada kandja igapäevast treeningtegevust ja anda infot füüsilise arengu kohta pikema perioodi jooksul. Kell annab igapäevaselt kasutaja päeva kohta kokkuvõtteid.

Seotud rakendused ja tehniline info

Steel HR töötab koos Withings Health Mate rakendusega Bluetooth abil – rakendus on saadaval nii iOS kui Android seadmetele. Andmete salvestamine toimub tasuta – kandja saab andmetele juurdepääsu lisakuludeta Withings personaalse konto kaudu. 

Samuti, kella on võimalik ühendada ka telefoni kaudu GPS-iga, võimaldades treeningu ajal jälgida teekonna läbimise aega, kiirust ja kaarti. Teekonda võimaldab jälgida näiteks allalaaditav Strava rakendus, mis võimaldab mugavalt ja automaatselt treeningandmeid rakendusse saata.

Kella aku kestvuseks on mõõdetud kuni 25 päeva ja kell töötab taaslaaditava akuga. Lisaks on võimalik juurde osta ka kauglaadimise hõlbustamiseks teisene laadija. 

Miks on tervise ja une jälgimine vajalik?

Kandes Steel HR kella magamise ajal, võimaldab kella projekteeritud kiirendusmõõtur ja pulsilugeja automaatselt tuvastada magamistsükleid, hinnata une kestvust ning kvaliteeti. Une jälgimine aitab mõista keha vajadust une järele, samuti unerežiimi vastavalt vajadusele kohandada, et paremini välja puhata. Hea uni aitab kella kandjal paremini kaalu hallata, alandada vererõhku ja vähendada kardiovaskulaarsete sündmuste riski. Lisaks võimaldab nutikell vaikset alarmi, mis väljendub kerge vibratsioonina kandja määratud ajal.

Pulsi jälgimine toimub ööpäevaringselt, andes terviklikku ülevaadet kandja südame tervise kohta puhkeolekus ja treeningu ajal. Igapäevaste tegevuste mõju tervisele – ennekõige südamele, on väga oluline, et tagada iseendale pikaegne eluiga ja positiivne meelestatus tänu füüsilisele aktiivsusele. 

Lisaks võimaldab kella kandmine ja rakenduse Health Mate jälgimine püstitada isiklikke eesmärke, et ületada iseennast ning omale teadaolevaid piire, samuti saada personaalset juhendamist rakenduse kaudu – eneseületus on suurepäraseks motivaatoriks paremate eluviiside sisseseadmisel, et tunda suuremat rõõmu elust, füüsilisest tegevusest ja heast tervisest!

Suurepärane ja töökindel valik kõige nõudlikumale maitsele

  • Klassikaline kell – 36 mm ehk 1,4 tolline ekraan. Kuldne või hõbedane raam. Taust must või valge. Rihmavalik nahast, metallist, silikoonist.
  • Sportkell – suur 40 mm ehk 1.6 tolline ekraan. Taust must või valge. Rihm naturaalsest nahast või silikoonist. 
  • Pikk aku tööiga – ühe laadimisega kuni 25 päeva.
  • Vee- ja töökindlus – kuni 50 meetrit veekindlust, suurepärane töökindlus iga ilmaga
  • Kvaliteetsed andurid – südame löögisageduse infrapunaandur ning päeva ja öö liikumisandur

Loe veel