Withings Scanwatch pulsikell

Withings Scanwatch pulsikell

Withingsi Scanwatch pulsikell on üks maailma arenenumaist nutikelladest. 

ScanWatch on esimene hübriid-nutikell, mis jälgib pidevalt elutähtsaid parameetreid, et anda märku võimalikest südamehaiguse sümptomitest ja aidata parandada üldist heaolu ja tervist.

Erinevalt tavalistest pulsikelladest suudab kell jälgida peale pulsi näiteks EKGd ja vere hapniku taset. Kella aku kestvus on erakordne: 30 päeva. 

Scanwatch töötab ööpäevaringselt. See on üks kõige mitmekülgsematest aktiivsusmonitoritest. Peale pulsi ja südamerütmi jälgimise mõõdab Scanwatch näiteks…

  • Vere hapnikutaset
  • Unetsüklit
  • Hingamishäiret une ajal
  • Sport, sammud ja aktiivus

Swanwatch töötab koos Withingsi Health Mate appiga, mis kogub kella mõõdetud andmed ja näitab neid lihtsas ja informatiivses vormis. Apple iPhone’i kasutajad saavad terviseandmed salvestada ka Apple Health’i. 

Scanwatch pulsikell täpsemalt

ScanWatch mõõdab südame löögisagedust automaatselt. Tänu koos kardioloogidega välja töötatud algoritmile teavitab kell kasutajat madalast või liiga kõrgest pulsist või kui südamerütm on ebaregulaarne. See võib toimida varajase hoiatamise süsteemina – kuna südame rütmihäiretel ei pruugi olla sümptomeid. 

Kell jälgib hingamishäireid une ajal. Kell jälgib läbiu öö vere hapnikutaset, pulssi, hingamissagedust ja liikumist. Nii suudab Withingsi algoritm tuvastada võimalikud uneapnea sümptomid. 

Hetkel ootab Scanwatch meditsiinilise taseme uneapnea tuvastamise sertifikaati. 

Spordi ja aktiivsuse mõõtmine ööpäevaringselt

Scanwatch aitab jälgida oma igapäevase sammueesmärgi täitmist. Kolmeteljeline kiirendusmõõtur ja kümme aastat arendatud algoritm võimaldavad Withingsi sõnul väga täpset tulemused. 

Ujuge, sõitke rattaga või minge jooksma – kell tunneb tegevuse automaatselt ära ja logib selle Health Mate’i rakendusse.

Tõhus treeningrežiim aitab täpselt jälgida tõsiemad trenni üle 30 spordialal. Kell näitab treeningu kestust ning pulsi ja liikumist pidevalt. Koos telefoni GPS’iga salvestab Healt Mate rakendus ka läbitud marsruudi.

Mitmekülgsed võimalused une mõõtmiseks

Scanwatch jälgib unetsükleid (kerget ja sügavat), une kestust, aega magamiseks ja ärkamiseks ning katkestusi ning logib andmed Healt Mate’i. Withings’i algoritm hindab une kvaliteeti automaatselt unetsüklite, kestuse, regulaarsuse ja katkestuste põhjal.

Erinevalt paljudest teistest pulsikelladest jälgib Scanwatch ka vere hapnikutaset. Koos näiteks une katkestustega aitab see tuvastada võimalikud uneapnea sümptomid. 

Rakenduste notifikatsioonid Scanwatch’i ekraanil

Ole kursis olulisega: Scanwatch annab teada välja valitud rakenduste notifikatsioonidest ja näitab eelvaate otse kella ekraanil. 

Ilus disain ja vastupidav konstruktsioon

Safiiriklaas: Kõigil mudelitel on kvaliteetne safiirklaas, mis on tugev, vastupidav ja kriimustuskindel.

Selge ja särav ekraan: 13 mm läbimõõt, üle 9000 pikslit. Ekraan on seni kõige suurem Withingsi toodete hulgas. 

Digital crown: Uus pööratav ja vajutatav nupp annab teile võimaldab kella funktsioone hõlpsasti kasutada. 

Veekindel kuni 50 meetrini: Scanwatchiga nõude peseminen, dusi all käimine või ujumine pole probleem. Kell on loodud vastu pidama kuni 50 meetri sügavuseni. 

Loe veel