Withings Pulse HR aktiivsusmonitor

Withings Pulse HR Aktiivsusmonitor

Withings Pulse HR on minimalistlik ja tagasihoidliku välimusega aktiivsusjälgija, mis võimaldab kella kasutajal saada teavet südamelöökide sageduse kohta ööpäevaringselt – nii puhke- kui treeningtegevuse ajal.

Pulsikell on varustatud automaatse tegevuse jälgimisega – seade suudab tuvastada kasutaja sekkumiseta kõndimist, jooksmist, ujumist ja üle kümne erineva aktiivse tegevuse. 

Pulse HR hind on 99.95 eurot ning tootele saab juurde osta ka lisalaadija. Withings toodetele on 2-aastane garantii, 30-päevane tagastamine ja alates 115 eurot pakutakse tasuta saatmist. Aktiivsusmonitori on olnud saadaval vaid musta rihma ja taustaga.

Withings Pulse HR täpsemalt

Lisaks tavapärasele kella-funktsioonile, analüüsib Pulse HR aktiivsusjälgija sporditegevuse käigus kulutatud kaloreid, GPS-i abil teekonda ja vahemaad, anda OLED-ekraani vahendusel igapäevast statistikat sammude ning pulsi kohta.

Seade ühendatakse nutitelefoni või tahvliga, et saada teavitusi kõnede, sõnumite, sündmuste ja erinevate rakenduste kohta pulsikella ekraanile. Arvutiga seadet ühendada ei ole hetkel võimalik.

Pulsikell analüüsib sarnaselt teistele Withings seadmetele kasutaja unerežiimi – tuvastab sügava ja kerge unefaasi.

Seade on varustatud vaikse alarmiga ja nutika äratusrežiimiga. Aktiivsuskella aku kestab kuni 20 päeva ühe laadimiskorraga ehk kella kasutaja saab rohkem aega liikumiseks ja vähem aega kulutada kella laadimisele.

Seotud rakendused ja tehniline info

Withingsi Health Mate-rakendus võimaldab aktiivsuskella kasutajal saada igapäevaselt statistikat oma tegevuste ja puhkeaja kohta.

Samuti, on võimalik näha rakenduses trende, edusamme, saada juhendamist tervise edendamiseks ja palju muud kasulikku, et jõuda lähemale oma tervise-eesmärkideni.

Pulsikell on ühendatav GPS-funktsiooni kasutamiseks Bluetooth-ühendusega koos asukohaseadete loaga. Bluetooth tuleb selleks sünkroonida ka tasuta Health Mate rakendusega, mis kogub ja talletab kogu info kella kasutaja kohta.

Pulse HR aktiivsusmonitor on ühendatav Bluetoothi abil rakendusega Health Mate, mis on leitav uuematest iOS ja Android nutiseadmetest. Kasutaja saab oma andmeid lugeda läbi Withings konto.

OLED-ekraan võimaldab aktiivsusmonitorile edastada nutitelefoni märguandeid nagu sõnumeid, kõnesid, kalendrit ja sotsiaalmeediat ning teisi argiseks kasutamiseks mõeldud rakendusi.

Samuti, on edastavad ekraanile igapäevane statistika liikumise kohta – sammude arv ja pulss. Pulssi mõõdab aktiivsusmonitor ööpäevaringselt. Samuti toimub kella abil automaatselt aktiivse tegevuse tuvastamine, põletatud kalorid, kalorite kogukulu ja läbitud vahemaa.

Withings Pulse HR on personaaltreener, suurim toetaja ja abimees  – kõik ühes aktiivsusmonitoris

  • Silmapaistvad materjalid – kõrgekvaliteetsest roostevabast terasest korpus 316L, tugevdatud, löögi- ja kriimukindel polükarbonaadist pinnakate
  • Rohelised LED-tuled – pulsi mõõtmine toimub skaalal “lööki sekundis” randme peal fotopletsümograafilise seadme PPG abil
  • Ülitäpne 3-teljene MEMS-kiirendusmõõtur
  • Valgusandur
  • Veekindlus kuni 50 meetrit – aktiivsusmonitoriga koos võib julgelt käia ujumas, duši all, talisuplemas ja saunas, sest seade töötab ideaalselt temperatuurivahemikus -20 ° C kuni 85 ° C

Loe veel