Withings Move spordikell ja uneandur

Withings Move võimaldab analüüsida nii aktiivset tegevust kui unetsükleid, olles aktiivsusjälgijate üks lipulaevadest.

Kella parimaks omaduseks loetakse aku kestvust – kuni 18 kuud ilma kordagi laadimata!

Sarnaselt teistele Withingsi kelladele on Withings Move veekindel kuni 50 meetrit, kohandatav kandja harjumustega ning lisaks on klassikalise kella välimusega, mistõttu sobib ideaalselt igapäevaseks kandmiseks.

Kell on saadaval viies erinevas toonis, võimaldades kella kandjal kella välimust lihtsa vaevaga muuta. Kella hinnaks on fikseeritud 69.95 eurot ja Withingsi poolne info on, et kell pannakse laost teele 1-5 päeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist.

Tasuta tarnet pakutakse alates 115 eurosest ostukorvist ning ostust on võimalik taganeda 30-päeva jooksul tagastamise teel. Lisaks, Withings pakub tootele 2-aastast garantiid.

Withings Move aktiivsus- ja unekell täpsemalt

Withings Move on lihtne, mugav ja tagasihoidliku välimusega aktiivsus- ja unekell, millel on klassikalise käekella välimus.

Kellal pole digitaalset ekraani, kuid omadused on täpselt samad, mis nutikelladel – GPS-i funktsioon tee kaardistamiseks, jälgib sujuvalt kõndimist, ujumist, jooksmist, magamist ja lisaks sünkroonitakse andmed tasuta rakendusega Health Mate.

Igapäevaselt jagab rakendus kella kaudu kandjale infot tema igapäevaste liikumiste ja trendide kohta, mida on läbi nutiseadme kasutajal võimalik jälgida. Kell ühildub nii iOS kui Android seadmetega.

Withings Move võimaldab jälgida –

  • une kvaliteeti
  • aktiivset tegevust

Kell on varustatud küljenupuga, millega on kella kandjal võimalik käivitada treeningseanssi, see omakorda aktiveerib kronograafi ja ühendatud GPS-i. Nii on võimalik kella kasutajal salvestada treeninguid minimaalse akukasutusega Health Mate rakendusse – salvestada andmeid treeningu kestuse, kõrguse, teekonna ja kauguse info kohta.

Kasutaja und jälgib Withings Move aga automaatselt – analüüsib kergeid ja sügavaid unetsükleid, hindab une kestvust, sügavust ja regulaarsust.

Lisaks on kell varustatud nutika äratuse funktsiooniga, mis äratab kella kasutaja hääletu vibreeriva vaikefunktsiooniga unetsükli optimaalses punktis, et kella kandja oleks unest ärgates puhanud.

Seotud rakendused ja tehniline info

Withings Move võimaldab läbi rakenduse Withings Health Mate sünkroonida Bluetoothi abil kasutaja treeningandmeid ja uneanalüüsi. GPS-funktsiooni kasutamiseks peab olema lubatud Bluetooth-ühendus asukohaseadete loaga.

Withings Move saab installida nutiseadmesse rakenduse Health Mate kaudu, mis on saadaval uuemate iOS ja Android seadmetes. Arvuti kaudu seadistamine pole hetkel võimalik.

Rakendus Health Mate on kasutajale Withings kontoga tasuta, võimaldades salvestada andmeid piiramatult, samuti anda juurdepääs kasutaja andmetele igavesti.

Lisaks pakub Health Mate ka personaalset juhendamist, et saavutada tervise-eesmärke, parandada oma kehakaaluindeksit, unekvaliteeti või üldist aktiivsust.

Klassikaline, lihtne disain ja väga vastupidav aku

  • Lihtne ja praktiline disain – Withings Move kellal on plastikust ümbris, silikoonist käepael ja roostevabast terasest põhjaümbris, mis võimaldab kellakandjal
  • Mugav kasutada igal ajal, selge ekraan – Withings Move Timeless Chicil on roostevabast terasest korpus, millel on harjatud ketas, mineraalklaas, kroomindeksid ja metallist nupud
  • Armastatud värvid käerihmadel – Ajatu meresinine, korallroosa, armastatud helehall, mündiroheline ja kuldkollane nahkrihm, lisaks kaasa lihtsalt vahetatav silikoonrihm sporditegevusteks
  • Turu pikim kasutusaeg laadimata – Kuni 18 kuud kasutusaega, et nautida probleemivaba aktiivset tegevust ja segamatut und
  • Veekindel kuni 50 meetrini – aktiivsusjälgija sobib duši all käimiseks, snorgeldamiseks ja talub kuni 50 meetri sügavusel ujumist

Loe veel