Withings Move ECG pulsikell

Withings Move ECG pulsikell

Move ECG – maailma esimene sisseehitatud elektrokardiogrammiga südame tervise igapäevaseks jälgimiseks! 

Move ECG on soodne ja tõeliselt kena välimusega käekell, mis jälgib kasutaja elurütmi ja südame tervist üheaegselt.

Kell võimaldab jälgida sarnaselt Steel HR kellale südametegevust rakenduse Health Mate kaudu. Move ECG on töötatud välja tunnustatud asutuste kardioloogide abiga. Kell sobib nii terviseprobleemidega kui aktiivselt sportivale kasutajale.

Move ECG hind on 129.95 eurot. Kellal on lai värvivalik – lisaks mustale või valgele taustale ka erinev rihmade värvus – mugavalt rihmade vahetamine vastavalt kasutaja eelistustele.

Withingsi sõnul toimetatakse tellitav kaup tellijani 1-5 päeva jooksul tasuta. Kellal on tehasepoolne 2-aastane garantii ja 30-päevane tagastamine toote mittesobivuse korral.

Move ECG täpsemalt

Health Mate rakendust saab kasutada aktiivse Bluetoothi kaudu nii iOS kui Android seadmetel. Kell jälgib automaatselt aktiivset liikumist nagu kõndimist, ujumist, jooksmist ning tuvastab üle 30 erineva spordiala. Kasutaja tegevust automaatseks tuvastamiseks pole vaja.

Määrab aktiveeritud GPS-i abil võimaliku kõrguse, teekonna ja asukoha kaardil. Kell on kuni 12-kuulise aku kasutusajaga ning laadimisvõimalusi ei ole pakutud.

Veekindluseks hinnatakse kuni 50 meetrit – kellaga võib ujuda, käia duši all ja ka snorgeldada. 

Move ECG jälgib aktiivselt unekvaliteeti, tuvastab kerge ja sügava une etapid, une regulaarsuse ja katkestused ning sisaldab vaikset alarmi ja nutikat äratusrežiimi. Kasutaja tegevust automaatseks tuvastamiseks pole vaja.

Move ECG võimaldab jälgida –

 • Une kvaliteeti
 • Aktiivset tegevust
 • Pulsisagedust
 • Ronitud kõrguste arvu
 • Elektrokardiogrammiga südame võimalikke probleeme

Koheselt, kui kella kasutaja tunneb ebaregulaarset südamerütmi või südames pisteid, puperdamist või pekslemist, vajutada küljel asetsevat nuppu ja asetada sõrm kella raamile.

30 sekundi pärast on kellal meditsiiniline EKG valmis salvestamiseks– andmeid hoitakse kuni järgmise sünkroonimiseni. Kaasaskantav EKG-kell võimaldab tuvastada ja ennetada näiteks südamerütmi häiret ja südamepuudulikkusest tingitud insuldi teket väljaspool arstikabinetti.

Lisaks, oma EKG andmeid saab kella kasutaja rakendusest Health Mate redigeerida PDF-failiks ja saata oma raviarstile või muule tervishoiutöötajale näiteks konsultatsiooniks.

Seotud rakendused ja tehniline info

Withings Move ECG kell on ühendatav Bluetooth abiga ja GPS-iga, et edastada andmed kellaga ühenduses oleva rakendusega Withings Health Mate.

Tegemist on tõeliselt unikaalse rakendusega, millest saab Withingsi kasutajakonto loonud kella-kasutaja kõik oma andmed kätte – treeninguandmed, läbitud teekonnad, edusammud, personaalsed juhendamised ja palju muud.

Move EKG andmeid saab nutiseadmesse installida rakenduse Health Mate kaudu, mis on saadaval uuemate iOS ja Android-seadmetele. 

Kella EKG salvestamiseks tuleb vajutada küljel asuvat nuppu, hoida ülemisel korpusel pool minutit ning seejärel arvestatakse kuni mõõtmine saab läbi, andes sellest kasutajale teada vaikse vibreeriva teavitusega.

Analüüsi saamiseks peab salvestamise ajal pulss olema vahemikus 50-100 lööki minutis. 

Kell on suurepäraseks abimeheks selle õigel ja otstarbekal kasutamisel, et treenida oma südant, hoida liikumisel soovituslikku kiirust ja treeningkoormust ja jälgida pulssi.

Esimene südameprobleeme ennetada ja tuvastada aitav kaasaskantav aktiivsuskell

  • Kolm režiimi – kellaaja ja sammude arv; EKG-režiim ja treeningrežiim
 • Aku kestuvusajaks 12 kuud – seade pole juhtmega laaditav, aku kestvus pikendatav nööpkujulise patareiga
 • Klassikaline ja stiilne – klassikaline ja ilus disain, vahetatavad randmerihmad, läbimõõt ekraanil 1,4 tolli ehk 38 mm, kaal 32 grammi
 • Veekindlus kuni 50 meetrit – käekellaga võib minna muretult basseini, ujuma ja duši alla kella käelt eemaldamata
 • Salvestamine ka ilma internetita – kell saadab info rakendusse järgmisel korral kui seade internetiühenduse saab

Seade on mugav lahendus ka sportivale kasutajale, sest väga intensiivne treening koormab südant.

Kuna enamus südameprobleeme väljendavad episoodid tekivad ootamatult, siis aktiivsuskella abil on võimalik neid varakult tuvastada või koguni tervisliku, ennastjälgiva eluviisiga ennetada.