Withings aktiivsusmonitorid

Withings on Prantsusmaa tarbeelektroonikat pakkuv ettevõte. Withings kontorid asuvad ka Cambgridge-is, Massachusettsis, USA-s ja Hongkongis, turustades oma nutitooteid üle kogu maailma. 

Withings on kogunud tuntust ennekõike ühendatud seadmete disaini ja uuenduste poolest, pakkudes esimest Wi-Fi kaalu, FDA-ga puhastatud vererõhumõõtjat, nutikat unesensorit ning stiilse käekellaga ühendatud aktiivsusmonitorit.

Samuti pakub Withings lahendusi tervishoiuteenuste pakkujatele.

Aastal 2016 ostis Soome ettevõte Nokia Withings kaubamärgi, saades selle abil uue kaubamärgi Nokia Health, mida kasutati lühiajaliselt 2017. juunist kuni 2018. aasta mais sõlmis Withingsi asutaja Eric Carreel (tegevjuht) tehingu kontrolli taastamiseks, saades Withings kaubamärgi taas Nokia alt iseseisvaks. Samuti asutati 2019. aasta aprillis Withingsi tehas Prantsusmaal.

Withingsi nutiseadmed

Withings toodab nutiseadmetega ühilduvaid pulsi- ja nutikellasid, keha-kardiokaalusid, vererõhumõõtjaid, uneanalüsaatoreid, termomeetreid ja innovatiivseid lahendusi, mis sobivat kõigile tavainimestest profisportlastele ja treeneritele.

Withingsi pulsi- ja nutikellad

Withingsilt on äsja müüki tulnud seni kõige parimate omadustega pulsikell Scanwatch: sellega tasub kohe lähemalt tutvuda!

Withings toodab nutikellasid ja pulsijälgijaid, sealhulgas esimest traditsioonilise käekella välimusega aktiivsusmonitorit Steel HR, millel pole erilisi nuppe, ning on juhitav nii iPhone kui Android nutitelefonide abil.

Steel HR kell suudab jälgida unerežiimi, fikseerida automaatselt treeningintensiivsust erinevatel aladel nagu ujumisel, kõndimisel ja jooksmisel. Samuti edastab automaatselt kaalu-, pulsi-, EKG- ja kehamassiandmeid juhtmevabast keha analüsaatorist.

Hübriidsed nutikellad on kahtlemata Withingsi üks hinnatumaid tooteid tänu auhinnatud disainile ja ületamatu akueale. Withings hübriid-nutikellad on esimesed taolised nutikellad maailmas, olles saavutanud turul kõige konkurentsivõimelisema positsiooni.

Kella valimisel saab ise disainida omale meeldivaima ja asjakohasema välimuse – valikus on erinevad randmerihma laiused, värvid ja materjalid nagu pidulikumaks puhuks naturaalne nahk, sportimiseks silikoon ning traditsiooniline roostevaba metall.

Tutvu Withingsi uue pulsikellaga Scanwatch

Withings Scanwatch pulsikell

Kehakaalud Body Cardio, Body+ ja Body

Withings on välja töötanud koostöös kardioloogidega äärmiselt täpsed, nutikad Wi-Fi ja Bluetooth kaudu ühilduvaid kaalusid, mis teostavad kaalutava keha skäneerimist tänu turu kõige võimsamatele anduritele. Kõik kaaluseadmed on kliiniliselt testitud.

Nende ülitäpsete anduritega tagatakse täiuslik kontroll, andes tervikliku pildi kõikidel positsioonidel, et saavutada kehakaalu- ja tervise-eesmärke.

Esimene kaal, mis pakub kodus kardiokontrolli, on Body Cardio. Näidud kuvatakse kaaluekraanil koheselt ja rakendus Health Mate võimaldab jälgida tervise suundumusi ja südame tervise ajalugu. Samuti Body + võimaldab iga kaaluleastumisega ülitäpselt analüüsida bioelektrilist takistusi ning üldist kehakompostsiooni/-analüüsi.

Aku kestvuseks on hinnatud kuni 18 kuud. Body kaal võimaldab teostada samu analüüse, kuid mitte kogu kehaanalüüsi.

Vererõhumõõtjad BPM Connect ja BPM Core

Vererõhumõõtjad on koostöös kardioloogidega välja töötatud, pakkudes kõige uuenduslikumaid andureid vererõhu täpsemaks jälgimiseks.

Mõõtureid on mugav ja lihtne kasutada tänu WI-Fi automaatse sünkroonimisega läbi Health Mate rakenduse ning LED-ekraanid võimaldavad anda värvikoodidega kohest tagasidet, mida on võimalik jagada ka oma tervisehoiuteenuse pakkujaga (vaid iOS seadmega).

BPM Connect võimaldab sarnaselt BPM Core mõõta automaatselt vererõhku, südamerütmi ja vahetud tulemused ilmuvad kõikides kasutatavates seadmetes, millega vererõhumõõtjad ühendatud on.

Aku on laetav ja kestab kuni 6 kuud. BPM Core võimaldab ka EKG-andmeid salvestada ja kasutada digitaalset stetoskoopi.

Uneanalüsaator

Uneanalüsaator võimaldab reguleerida ja arvutada tervisenäitajaid reaalajas, edastades täpseid terviseandmeid, infot unesügavuse ja südame rütmi kohta ning tuvastada uneapnoed.

Analüsaator kogub andmeid läbi mehaaniliste lainete anduritega, millega fikseeritakse ära liikumine, hingamine ja südamerütm.

Kuidas tellida otse Withingsi kodulehelt?

Withings tarnib läbi withings.com tellides Eestisse kõik tellimused tasuta üle 115 euro.

Tarneajaks on standard-saadetisega 5 tööpäeva ja Ekspress-saadetisega 3 tööpäeva ning kõik saadetised on jälgitavad läbi lingi, mis saadetakse pärast tellimuse täitmist.

Tasumiseks võib kasutada nii krediit- kui deebetkaarte aga ka PayPal kontot.

Tutvu erinevate Withingsi toodetega