Audible audioraamatud

Poodle Audible Audioraamatuid

Audible on maailmas üks suurimaid audioraamatute e-poode ja ühtlasi Amazoni üks kaubamärkidest. Audioraamatud on tõenäoliselt kõige mugavam lahendus liikuvale inimesele, sest audioraamatuid saab kuulata keskendudes millele tahes kuulamise hetkel – koristamisel, sportimisel, jalutamisel või auto juhtimisel.

Audible pakub esmaklassiliste esitluste edastamist, võimaldades olenemata kuulaja asukohast saada audioesitlustest ja -raamatutest inspiratsiooni.

Audible pakub ülemaailmset veebipõhist klienditeenindust ja suhtlust Saksamaal, UK-s, USA-s, Prantsusmaal, Austraalias, Jaapanis, Itaalias, Kanadas ja Indias. Selleks, et valida endale sobivaim, on võimalik mugavalt keskkonnas sätteid vastavalt seadistada.

Kuidas liituda Audiblega?

Audiblega liitumine on väga lihtne ja igale liitujale pakutakse 30-päevalist tasuta prooviperioodi ning liitumise korral uuele kliendile kingituseks tasuta audioraamatuid Audible Originals kategooriast. 30-päevalise prooviperioodi järel aktiveerub automaatselt tasuline pakett, mida on võimalik igal ajahetkel onlines tühistada.

Pakutavateks pakettideks on Gold või Platinum igakuiselt või aastapakett. Gold paketi hinnaks on 14.95 dollarit/kuus ja see pakett aktiveerub automaatselt pärast prooviperioodi. Sisselogimine ja tasumine on võimalik Amazoni konto kaudu või krediitkaardiga.

IOS ja Android seadmetele on kuulamiseks võimalik alla laadida Audible rakendus. Audible on ühilduv ka seadmetega nagu Fire-tahvlid, Kindles ja Sonos. Registreerudes konto on võimalik igal ajal ümber mõelda, audioraamatute vahetused on alati tasuta ja kõik allalaaditud raamatud on võimalik lugemiseks jäädavalt säilitada.

Samuti kaasnevad liikmelisusega mitmed hüved nagu digitaalajakirjade New York Timesi, Wall Street Journali ja Washington Posti tasuta tellimused, eksklusiivsed päevapakkumised ning 30% täiendavat soodustust audioraamatutele.

Lisaks saab Audible Gold paketiga igakuiseilt ühe krediidipunkti, mida on võimalik realiseerida raamatute ostmiseks ja krediidipunktid aeguvad aasta pärast. Pakette on võimalik vahetada ning küsimuste korral vastab keskkonna klienditeenindus läbi e-maili, chati või telefoni teel.

Samuti on Audible kodulehel võimalik leida FAQ ehk Korduma Kippuvad Küsimused, mille abil on võimalik oma aega kokku hoida ja küsimustele ise vastused leida.

Audible Bestsellerid

Audible audioraamatute valik on tõeliselt lai, pakkudes registreerunud kasutajale nii audio- kui pehmes ja kõvas köites kirjandust 26-s erinevas kategoorias.

Pakutav kirjandus on erinevas vormis ajaloost spordini fikseerimata hinnakirja alusel. Esindatud on kategooriad nagu

Liialdamata on audioraamatute valik nõnda lai, et igaüks leiab endale sobiva kategooria ja audio-esitluse.

Bestselleritest on esindatud näiteks An Audible Original “The Space Race” autoriteks Colin Brake, Patrick Chapman ja teised. Samuti on esindatud “Agent 355” autoriks Marie Benedict, “In Search of Black History with Bonnie Greer” autoriks Bonnie Greer ja TOP100 Bestsellerite alt võib leida igale maitsele sobiva audioraamatu.

Lisaks on ilukirjandust ning muid kategooriaid New York Times´ist. Näiteks Top 15 esikolmikus on Brit Bennetti novell „The Vanishing Half“, Elin Hilderbrandi „28 Summers“ ja Delia Owensi „Where the Crawdads Sing“. Lisaks John Boltoni Valge Maja Memuaarid „The Room Where It Happened“, Ibram X. Kendi „How to Be an Antiracist“ ja Ta-Nehisi Coatesi „Between the World and Me“

Loe veel